Září 2010

Ewa Farná na chatu: Od 12 jsem neměla kluka

27. září 2010 v 18:41 | NatíšeQ FarníšeQ |  News
Zpěvačka Ewa Farna (17) byla hostem na chatu v redakci Blesk.cz. Co na sebe prozradila? Třeba to, že na holky opravdu není, protože od svých dvanácti let neměla žádného kluka, tak proč by měla být. Na hříšné olizování pat kamarádů říká, že to byla jen hra a v Chorvatsku se rozhodně žádné orgie nekonaly.
http://img.blesk.cz/img/1/medtitle/635998-img-ewa-farna.jpg
Ahoj, jaký si měla dnes den? Co jsi dnes všechno dělala? Tedy kromě tohohle chatu?  (Lucka)

Vstávala jsme v 5 ráno, jela vlakem do Prahy, tady proběhla tisková konference pro koncert Linyk Bezpečí an kterém vystupuji, potom jsme byla na obědě se svým milovaným, později rozhovory a ted od 15 chat na Blesku. Ted musím už opravdu letět, páč jinak nestihnu vlak zase zpátky domů. A zítra do školy... Tak se s Vámi ted´ už doopravdu loučím a děkuju za dotazy. AHOOOOJ! KEEP ON ROCKIN´!! EFA

Celý chat zde.


Vyhlášení SONZ o nej Disney hvězdu

26. září 2010 v 10:40 | NatíšeQ FarníšeQ |  xDSONxD
:D


vyhrává Korelka získává:
Diplom


reklama na můj blog 2 týdny.


Ceny pro Natka:

dog and cat


a reklama na můj blog týden...

Mišulce gratuluji a Natce děkují za účast...


Ewa-Modní policie 04

25. září 2010 v 17:32 | NatíšeQ FarníšeQ |  Modní policie
:D
Ewa před turné na sebe dala kšiltovku,černě rukavičky,zelené kalhoty..a černě conversky...Čepice,rukavičky a tričko...se mi docela líbí..:-)--Ale ty kalhoty mi k tomu vůbec neladí takže Ewi dnes ti dávám...

50% ze 100%


5.kolo a vyhlášení 4.kola

22. září 2010 v 18:58 | NatíšeQ FarníšeQ |  xDSONxD
:D
Postupují:
Korelka20-Tweety

Natka-Mickey Mouse

Pozor je to napínavé kdo z koho!!!

Vypadávají:
Olszowa
:DDěkuji za účast....

Cena:

1.místo:Klikací ikona,diplom reklama na můj blog týden

Blesk.cz-Nejslavnější teenagerka

20. září 2010 v 16:29 | NatíšeQ FarníšeQ |  Ewa psala na facebook

VIDEO ZDE


www.farnousciewy.blog.cz

Ewa:Facebook je Virtuální svinstvo

18. září 2010 v 8:47 | NatíšeQ FarníšeQ |  News
Čerstvá sedmnáctka Ewa Farna dnes patří k k neslavnější teenagerům v Česku i Polsku. Stala se idolem mnoha náctiletých, ale sama se považuje za obyčejnou puberťačku. Jaký je její svět? Co si myslí o sociálních sítích? Čtěte, co je její svět. Ewa si sama mohla napsat deset slov, kterými se to dá vyjádřit. Která zvolila a proč napsala právě je?

1. LÁSKA

O té pravé asi toho zatím moc nevím, ale je fakt, že kvůli Marcusovi, svému současnému příteli, vstanu třeba i v pět ráno, dojedu pendolínem do Prahy, abych ho viděla, a večer jedu zase domů. Láska  může být i mezi přáteli, ale člověk si musí dát pozor. Dřív jsem si lidi pouštěla k tělu víc a někdy se mi to vymstilo. Teď mám jen jednu kamarádku,  které věřím, ale stejně si některé věci nechávám jen pro sebe.

2. MUZIKA

Neodmyslitelná součást mého života. Miluju ji, ať jsem na jevišti, nebo v roli posluchače pod ním. Kluci z kapely jsou strašně fajn a trávíme spolu hodně času, koncertujeme, takže je to taková moje druhá rodina. Na koncerty našich i zahraničních hvězd často chodím i do hlediště, ale bohužel mi zatím vychází, že tady v Čechách se od zahraničních idolů ještě pořád máme co učit.

3. ZDRAVÍ

Ten, kdo ho má, si ho kolikrát ani neváží. Ale já se každý den modlím za to, aby všichni kolem mě byli především zdraví. Já vím, že to udiví hodně lidí, zvláště v Česku, ale já v Boha věřím!

4. ŠKOLA

Netvrdím, že jsem zrovna odvázaná z učení, ale hodně záleží na profesorech. Teď mě nejvíc baví dějepis. A kromě školy je v životě tolik prima věcí! Třeba zpívání, tanec, spánek, dobré jídlo, setkávání s kamarády, chvíle s rodinkou, příroda, focení... To všechno mě baví a fascinuje.

5. SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Je to více méně virtuální svinstvo, ale na druhou stranu je to pro mě nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak se spojit s fanoušky. A vzkaz pro čtenáře Blesk.cz - existuje hodně falešných profilů, můj jediný pravý je na oficiálním webu ewafarna.cz. Tam opravdu píšu já.

6. JOHNNY DEPP

Je úžasný! Má obrovské charisma a líbí se mi snad všechny jeho filmy. Přiznám se, že i v mých 17 mi v pokojíku visí jeho plakát.

7. MOBIL

Bez něho se nehnu ani na krok, beru si ho snad i na záchod. Bez mobilu nevyjdu z domu - to bych si fakt připadala jako nahá!

8. PENÍZE

Bez nich to prostě nejde. I když kazí lidi a mění třeba i charaktery. Já s nimi zatím starosti nemám, o finanční záležitosti se mi starají rodiče a já dostávám jen kapesné. Táta už mě ale na všechno připravuje - že jsem plátcem daní, že existuje sociální, zdravotní pojištění, atd.

9. ŠTĚSTÍ

To je kromě zdraví asi nejdůležitější. V téhle době si připadám šťastná, ale třeba opravdové štěstí vypadá úplně jinak. Pod tímhle pojmem si vybavuji i děti, manžela, pejska, dům se zahradou, dovolené apod. Snad mě to jednou potká.

10. JASNĚ

To říkám pořád! Fakt hodně čtu, snažím se rozšiřovat si slovní zásobu, ale JASNĚ se nezbavím. Už hodně lidí mi to řeklo, štve mě to, ale co s tím nadělám?

Hvězda na internetu
Ewa je jednou z nejzářivějších domácích hvězd i na internetu. Figuruje v trojici nejvyhledávanějších zpěvaček na českých portálech, její videa sledují statisíce fanoušků. Když například s Janem Bendigem nazpívala ústřední písničku k filmu Camp Rock 2, který vysílala stanice Disney Channel, za měsíc si ho na serveru YouTube pustilo přes půl milionu příznivců. Pro srovnání: Třeba kapela Chinaski na tento počet nikdy nedosáhla a podobně je na tom i skupina Kryštof…
Jenže půl milionu návštěvníků je pro Ewu jen začátek. Zvlášť její písničky v polštině často přesahují milionovou hranici. Její nejúspěšnější hit Chico vidělo jen na tomto serveru více než 6,5 milionu příznivců. O tom si ostatní hvězdy českého showbyznysu včetně Karla Gotta nebo Lucie Bílé mohou nechat jen zdát…

4.kolo SONZ a vyhlášení 3.kola

14. září 2010 v 20:32 | NatíšeQ FarníšeQ |  xDSONxD
:-)


Postupují:

Olszowa-Ewa Farna

Korelka 20-Tweety

Natka-Mickey Mouse

Anísek-Kačer Donald

Cena pro 1.misto:

Diplom,reklama na blog,klikačka

Vypadáva Kačka-Miley Cyrus:
LOo

Ewa:Nikdy jsem na diskotéce nebyla!

14. září 2010 v 20:20 | NatíšeQ FarníšeQ |  News
„Nic moc mi nejde, ale instinkt mám prý dobrý.“

Už to jsou čtyři roky, co se na naší hudební scéně objevila mladičká (a maličká) Ewa Farna (17). Ewa nám vyrostla, zkrásněla, zmoudřela, stala se uznávanou pěnicí a... zůstala normální.


Ewa v Bravo Girl!

13. září 2010 v 19:27 | NatíšeQ FarníšeQ |  Ewa v časáku v novinách
Na Disney Channel právě přichází novinka Camp Rock 2: Velký koncert! Nezapomeň na něj mrknout v sobotu 18. září od 10 hodin! Určitě tě zaujme soundtrack filmu, který si můžeš už teď poslechnout na You-Tube.com, nazpívala ho Ewa Farna společně s Janem Bendigem, finalistou soutěže ČeskoSlovenská SuperStar. A co má Ewička v plánu dál, jak je na tom s láskou a krásou? To se dozvíš už tady a teď!

Girl!: Máš na Disney Channel nějaký svůj oblíbený seriál?
Ewa:
Já, holka z vesnice? (smích) Nechytáme doma Disney Channel. Takže nemám ponětí, ale víc mě baví náročnější filmy, samozřejmě jsem ale slyšela o Hanně Montaně, High School Musical a Camp Rocku. Jasně, že nejvíc se mi líbí Camp Rock. (smích)

Girl!: Jaký máš oblíbený styl oblékání v soukromí?
Ewa:
Ráda chodím pohodlně oblečená, a trochu ujíždím na street-grunge-rockovém stylu. Baví mě hodně šperků, ale k tomu klidně oblíknu jen obyč triko a třeba kraťásky.

Girl!: Jaký typ kluků se ti líbí?
Ewa:
To je na dlouho, tak jen ve zkratce. Musí být hodný, chápavý, věrný, nejlépe tmavší jižní typ, ale samozřejmě to není podmínkou. Ať mu můžu věřit a má stejné nebo podobné životní cíle a směr. Samozřejmě mě v neposlední řadě musí mít hodně rád.

Ewa - Příběh (ne)obyčejné hvězdy

13. září 2010 v 19:25 | NatíšeQ FarníšeQ |  News

Doporučená cena:229 Kč
sleva 10%-23 Kč
Naše cena:206 Kč
Cena je včetně DPH 10%

Uvedená cena je platná
v momentě objednávky.


Ewa - Příběh (ne)obyčejné hvězdy - anotace
Knížka, kterou ocení především čtenáři z řad teenagerů, je věnována jedné z nejvýraznějších a nejúspěšnějších českých zpěvaček Ewě Farné. Autorka v ní líčí Ewiny první krůčky v muzice, vstup do velkého světa showbyznysu i její úspěchy korunované cenou Anděl za rok 2009. Nechybí průhledy do zpěvaččina osobního života, kdy se fanoušci dozví o Ewině rodinném zázemí, jejím vztahu k rodné Vendryni a k česko-polské komunitě, jejích názorech na hudbu, kolegy z branže, na svět kolem sebe i na milostné vztahy. Kniha je vybavena velkým množstvím boxů, které text doplňují o atraktivní detaily, a dvěma barevnými fotografickými přílohami.


Ewa - Příběh (ne)obyčejné hvězdy


Nakladatel: Daranus

ISBN: 978-80-86983-93-6, EAN: 9788086983936

Formát: 128 stran, 21x14cm, česky, vázaná vazba

Rok vydání: 2010 (1. vydání)